SWV

menu_btn

Op deze website kunt u meer informatie  vinden over ons als samenwerkingsverband, passend onderwijs, formulieren downloaden en het laatste nieuws bijhouden. Heeft u opmerkingen/tips voor deze website, dan horen wij het graag!

 • over ons

  Algemene informatie over ons als samenwerkingsverband

  lees verder
 • ouders

  Hier vindt u alle informatie die u als ouder moet weten

  lees verder
 • scholen

  Hier vindt u alle informatie die u als school moet weten

  lees verder
 • vragen

  Vind hier veelgestelde vragen door ouders en scholen

  lees verder

E-magazine conferentie 'samen maken we het verschil voor onze jeugd'

10 mei 2017

Op 20 april 2017 organiseerde SWV Helmond-Peelland VO samen met de gemeente Helmond een conferentie.

SWV_VO_beeldmerk.jpg

Deze conferentie was bedoeld voor professionals uit het onderwijs (po, vo, mbo), jeugdhulp, gemeenten en de GGD, om elkaar en elkaars werkzaamheden beter te leren kennen. Van deze dag een e-magazine gemaakt door het Nederlands Jeugdinstituut (NJI). Bekijk hier het digitale verslag en de sfeerimpressie van de conferentie 'samen maken we het verschil voor onze jeugd'.